مهر ۲۰, ۱۴۰۰

هتل سه ستاره پردیس کرج

هتل پردیس کرج

هتل پردیس کرج
هتل سه ستاره پردیس کرج، شیکترین و بزرگترین هتل شهر کرج با فضای سبز مدرن و بینظیر می باشد که در بهترین منطقه شهر کرج با دسترسی فوق العاده به مترو کرج – تهران و اتوبان تهران – قزوین دارد،این هتل در ضلع غربی دانشگاه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی کرج واقع شده است و در آبان ماه سال ۱۳۸۸ افتتاح شده است. هتل دارای ۳ طبقه با ۳۰ باب اتاق با طراحی داخلی فوق العاده و مجهز با تمامی امکانات رفاهی روز می باشد. امکانات دیگر هتل شامل سالن همایش و جلسات، اتاق کار و قرارداد،مجتمع ورزشی که دارای سالن درمانی و استخر و بدنسازی و سونا و جکوزی، دارای رستوران بینظیر با دید بسیار عالی و امکان سفارش از بهترین رستوران های ایرانی و ترکی و فست فود کرج، مرکز خرید بسیار نزدیک به هتل، سالن تنیس و فوتسال و والیبال و همچنین زمین چمن مجهز و استاندارد می باشد . هتل زیبای پردیس با فضای سبز بی نظیر در پیرامون هتل و با ارائه امکانات خاص و ویژه و خدماتی که در نوع خود بینظیر است ، آماده پذیرایی از میهمانان گرامی خود می باشد . هتل پردیس کرج از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را تحت عنوان مهمان پذیر آغاز کرده است و توانسته است تحت نظارت دانشگاه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با مدیریت شایسته جناب آقای محمود سلطانی خود را تبدیل به عنوان یکی از برترین هتل های شهر کرج و همچنین یکی ازهتل های مطرح در کشور به لحاظ نوع خدمات و امکانات موجود در هتل میباشد. هتل پردیس کرج به واسطه ارائه خدمات نوین و متنوع، مطابق با آخرین استانداردهای برترین هتل های کشور عزیزمان در کنار امکانات ویژه و پرسنل مجرب و آموزش دیده، برخلاف سن و سال کم خود، درحال حاضر یکی از ایده آل ترین انتخاب ها برای اقامت در شهر کرج می باشد. به همین خاطر است که پردیس کرج توانسته است تاکنون میزبان برجسته ترین و معروف ترین شخصیت های سیاسی، علمی، ورزشی، فرهنگی جهان باشد. و همچنین تیم های مطرح باشگاهی از قبیل ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران و ... و همچنین هتل پردیس کرج با توجه به مدیریت شایسته خود و توانمند توانسته است به عنوان یار دوازدهم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران خود را در عرصه ورزشی مطرح و به عنوان یکی از تاپ ترین هتل های کشور در ارائه خدمات ورزشی باشد.
هتل پردیس کرج - هتل های کرج
قرارگیری ساختمان این هتل در موقعیت جغرافیایی ویژه با چشم انداز فوق العاده از رستوران به دید شهر و کوه و فضای سبز فوق العاده و بکر هتل، امکان دسترسی آسان به نقاط مختلف شهر کرج، ارائه اتاق های فوق العاده تمیز با فضای صمیمی خاص و مجلل، سالن همایش متعدد و متفاوت، مراکز خرید بسیارنزدیک به هتل مجموعه ورزشی تخصصی و....مهم ترین دلایل انتخاب این هتل برای اقامت درطول انواع سفرها به شهر کرج می باشد. هتل پردیس کرج علاوه براینکه تاپ ترین هتل ۳ ستاره شهر کرج است,سالهاست که نام این هتل باعنوان خاص ترین هتل ۳ ستاره ورزشی ایران گره خورده است. به همین خاطراست که درچندسال اخیر مهم ترین اشخاص درحوزه های سیاسی, فرهنگی اقتصادی و.......که به کرج سفرکرده اند برای اقامت خوددرکرج میهمان این هتل باشکوه ۳ ستاره شهرکرج بوده اند به عنوان یکی ازمحبوب ترین هتل های کرج تمام امکانات لازم برای یک اقامت مجلل وبی نقص وبدون دغدغه رابرای شما فراهم خواهد نمود. ازسبک طراحی ساختمان هتل گرفته تا جزیی ترین نکات مرتبط با اقامت شما تماما به گونه ای طراحی شده اند که مناسب ومورد علاقه هرسلیقه ای باشند. به همین خاطر است که هتل پردیس کرج شایسته ترین گزینه برای اقامت ویا برگزاری انواع همایش ها ومراسمات درشهرکرج می باشد. هتل پردیس کرج دربخش غربی دانشگاه پردیس کرج درمنطقه ای بکروسرسبزقراردارد. به واسطه این موقعیت وبژه جغرافیایی هتل ۳ ستاره پردیس به دورازتمام شلوغی های کرج بهترین آب وهوا واقامتی سرشارازآرامش را برای میهمانان خود به ارمغان می آورد. علاوه برآب وهوای ویژه کم نظیر هتل پردیس کرج, منظره های تماشایی این هتل یکی دیگرازجذابیت های اصلی آن برای قرارگیری این هتل درلیست بهترین هتل های کرج محسوب می شود.
هتل های کرج - هتل پردیس کرج

شکوهی از جنس هتل پردیس کرج :

پیش ازرسیدن به هتل پردیس کرج از فاصله ای دور ساختمان باشکوه هتل پردیس که بیشتر شبیه یک باغ زیبا است وارد مسیر اختصاصی پردیس کرج خواهید شد و ساختمان میان طبیعت بکر قد میکشد و با جذابیت تمام خودنمایی می کند . با رسیدن به مسیر ویژه و خاص که سرآغاز استقبال باشکوه هتل پردیس کرج ازمسافران ومیهمانان خود است ورودی هتل پردیس کرج نگهبان هتل به استقبال شما خواهدآمد،پس ازپیاده شدن ازماشین با جذاب ترین منظره ازطبیعت کرج روبرو خواهیدشد.تصویری خاص که هرگزفرامش نخواهید کرد و اولین خاطره جذاب شما از زمان اقامتتان درهتل پردیس خواهد بود.

موقعیت جغرافیایی و مسیرهای دسترسی هتل پردیس کرج :

هتل پردیس کرج علاوه برامکانات وخدمات لوکس وممتاز خود به واسطه موقعیت وچشم اندازخاص خود زبانزداست. قرارگیری ساختمان درمیان طبیعت بکروخوش آب وهوای شمالی کرج یک امتیازویژه دیگراین هتل محسوب می شود . به لحاظ دسترسی نیزهتل پردیس کرج درشمال غربی تهران قرارگرفته است. امکان دسترسی ازهتل پردیس کرج به بزرگترین اتوبان هاوبزرگراه های تهران درکوتاهترین زمان ممکن امکانپذیراست. رای مثال فاصله هتل پردیس کرج تافرودگاه مهرآباد کمتراز ۳ ساعت است همچنین فاصله این هتل ۳ ستاره تا برترین نقاط گردشگری و یا درمانی تهران چندان نمی باشد.
هتل پردیس کرج

لابی هتل پردیس و امکانات آن :

پس از ورود به لابی هتل ، آرامش بی نظیر آن شما را مطمعن میسازد که خاص ترین هتل کرج را برای اقامت خود انتخاب کرده اید و تجربه اقامتی تکرار نشدنی در یکی از ویژه ترین هتل های کرج پیش رویتان است .
هتل پردیس کرج

بخش ها و امکانات متفاوت لابی هتل پردیس کرج:

کافی شاپ

کافه با منو کامل خود و همچنین همراه با موسیقی آنقدر دلنشین و جذاب است که علاقه مند خواهید شد ساعت هایی را در این کافی شاپ سپری کنید .

بخش های ویژه برای انتظار و یا برگزاری قرارها

در بخش های مختلف لابی انواع مبلمان ها برای انتظار شما تدارک دیده شده است . یکی از بخش های ویژه و جذاب لابی هتل پردیس کرج دیواری است که بر آن تصاویر و لوح ها و توپ هایی که تیم های مطرح سطح اول کشور اهدا کردن و به مدیریت تقدیم کرده اند ، در کنار میهمانان خاص و شخصیت های برجسته که میهمانان این هتل بوده اند قرار دارد .

بیزینس سنتر

بیزینس سنتر نیز از دیگر بخش ها لابی است که به راحتی ، تمام نیازهای شما مانند : دسترسی به pc، اینترنت پر سرعت، خدمات چاپ و کپی توسط کارمندان بخش رزروشنی را فراهم می آورد. علاوه بر اینکه در لابی هتل می توانید از اینترنت وای فای رایگان استفاده کنید.

مراکز خرید

واقــع شـدن هتل پردیس کرج در بخــش مرکــزی شهر کرج به گونه ای است که دسترسی فوق العاده ای به مسافران جهت خرید مهیا میسازد.

کافه و رستوران هتل پردیس کرج :

چشیدن طعم های فوق العاده و البته متفاوت و جدید، بخش جدایی ناپذیر و ویژه هر سفر است. حال فرض کنید که جهانی از طعم های فوق العاده در هتل محل اقامتتان تدارک داده شده باشد. این یک فرصت وسوسه انگیز است که نمی توان ساده از کنار آن گذشت. این همان فرصتی است که با اقامت در هتل پردیس برای شما فراهم خواهد شد. چرا که مجموعه رستوران این هتل ۳ ستاره، کلکسیونی از انواع رستوران ها با متنوع ترین تم ها و منوها می باشد.

کافه

هر آنچه از منو یک کافی شاپ خاص و حرفه ای انتظار دارید ی توانید در منوی کافه هتل پردیس کرج بیابید. موقعیت این کافه در لابی و قسمت فوقانی هتل می باشد. علاوه بر منو حرفه ای کافه هتل پردیس و سرو میان وعده های خوشمزه و ... همچنین دسترسی به فضای باز، بر جذابیت این کافه می افزاید. به راحتی از داخل کافه که در لابی قرار دارد می توانید وارد فضای سبز دیدنی شوید که از خاص ترین نقاط و موقعیت های هتل پردیس کرج می باشد. در این فضای سبز به واسطه موقعیت ویژه، هم می توانید منظره ای تماشایی از کوه های باشکوه و طبعت بکر را داشته باشد. ساعت کار کافه از ۷ صبح تا ۱۲ شب می باشد. همانطور که گفتیم دسترسی به این کافه از داخل لابی هتل امکان پذیر می باشد.

رستوران ایرانی و غیرایرانی

اگر به دنبال سرو غذاهای اصیل ایرانی در محیط فوق العاده شکیل و منحصر به فرد در کنار کادری مجرب وصمیمی هستید، بهترین گزینه پیش رویتان، رستوران ایرانی هتل است. علاوه بر محیط آرامش بخش رستوران طعم غذاهای سرآشپزان هنرمند و چیره دست این رستوران، دارای شهرتی خاص است.

بررسی اتاق ها

علاوه بر ساختمان باشکوه، موقعیت ویژه و امکانات کم نظیر و در سطح شهر هتل بیش از هر چیز، به واسطه اتاق های خاص خود به عنوان یکی از لوکس ترین هتل های کرج شناخته می شود. آنچه که از رفاه، شکوه و آرامش را طول مدت زمان رزرو و اقامتتان انتظار دارید، می توانید در اتاق های خاص این هتل بیابید.

امکانات عمومی اتاق ها

از ویژگی های عمومی همه اتاق ها می توان به تشک های نرم تخت خواب های فوق راحت، ارائه کلیه امکانات برای حمام در همه ی اتاق ها، آینه های ضدبخار ، تلوزیون LCD ، چای ساز ، غذاخوری ۲۴ ساعته داخل اتاق ، خدمات لباسشویی و خشک شویی ، اتاق مخصوص چمدان و پرسنل چند زبانه اشاره کرد . هتل پردیس کرج میزبان شما بودن را ارزشمند می داند و با احترام به تمام سلایق، انواع اتاق ها را مطابق با آخرین استانداردهای هتل داری ارائه می دهد.

بررسی اتاق های توئین

اتاق های توئین (دارای و تخت یک نفره) جز اتاق های استاندارد هتل پردیس می باشند . این اتاق ها تمامی امکانات لازم در خور یک هتل ۳ ستاره را به شما ارائه می دهند. علاوه بر امکانات کامل این اتاق ها، در کنار ارائه سرویس بی نقص پرسنل هتل اقامتی سرشار از آرامش را در طول رزرو برای شما به ارمغان می آورد.

برخی از امکانات و ویژگی اتاق های توئین استاندارد :

• سیستم تهویه هوا
• تلوزیون های ۲۱اینچ lcdهمراه با کانال های بین المللی
• اینترنت بی سیم پر سرعت
• صبحانه سلف سرویس رایگان
• تخت استاندارد و راحت (مطابق با نوع اتاق)
• میز کار
• مینی بار و یخچال
• سرویس های چای رایگان
• روم سرویس
• سرویس بهداشتی دارای دوش

سالن جلسات هتل پردیس

از ویژگی های مهم هتل این است که توانایی برگزاری جلسات شما در مقیاسی را دارد. پرسنل مجرب در کنار امکانات مختلف و به روز، از جمله ویژگی های مهم اتاق های کتار و جلسات هتل می باشند.

مرکز ورزشی هتل پردیس :

هتل پردیس کرج
آنچه که از یک اقامت لوکس انتظار دارید ، ارائه انواع امکانات ویژه برای رفع خستگی در طول زمان اقامت است . هتل پردیس به این نکته توجه ویژه داشته و در طبقه فوقانی ۱این هتل یک مرکز سلامتی و تفریحی ویژه در طول دوران اقامت منتظر شما می باشد . علاوه بر رفع خستگی های ناش از مدت زمان سفر ،به واسطه باشگاه مدرن و تخصصی هتل از برنامه های ورزشی و بدنسازی خود نیز دور نخواهید شد و میتوان برنامه های ورزشی خود را در طول دوران اقامت در هتل همچنان ادامه دهید . بخش های مختلف مرکز سلامتی و ورزشی هتل پردیس : استخر ، سونا و جکوزی مرکز تخصصی ماساژ باشگاه ورزشی و بدن سازی و استخر آب در مانی و زمین چمن استاندارد .
هتل پردیس کرج
بلاگ, دسته‌بندی نشده
درباره pardispersian

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

EnglishIran