مهر ۷, ۱۴۰۰

مقررات عمومی هتل پردیس کرج

با سلام و سپاس از انتخاب هتل پردیس برای اقامت خود در سفر به کرج
لوگوی سه بعدی
امیدوریم با رعایت مقررات عمومی حاکم بر این هتل به شرح زیر، ما را در ارائه خدمات هرچه بهتر یاری دهید.
۱ - به هنگام پذیرش میهمانان گرامی، به همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی الزامیست. ۲ - ساعت تحویل اتاق به میهمانان گرامی از ساعت ۱۱به بعد هر روز آغاز می گردد ولیکن ساعت تحویل اتاق از طرف میهمانان گرامی به مسئولین هتل، در ساعت ۱۲هر روز می باشد. تاخیر در تحویل اتاق، هزینه اضافه در بر خواهد داشت.
۳ - ساعت صرف صبحانه از ساعت ۰۰:۰۰ صبح لغایت ساعت ۱۰:۰۰ خواهد بود.
۴ - ساعت سفارش ناهار از ساعت ۱۲:۰۰ لغایت ساعت ۱۳:۳۰ خواهد بود.
۵ - ساعت سفارش شام از ساعت ۱۰:۰۰لغایت ساعت ۲۲:۳۰خواهد بود.
۶ - به هنگام تحویل اتاق، میهمانان گرامی باید از اتاق خود بازدید و هرگونه ایراد احتمالی را اعلام نمایند تا نسبت به رفع آن اقدام گردد. بدیهی است در صورت روئیت خرابی و یا مشاهده آسیب در اتاق و یا وسایل و تجهیزات موجود در اتاق، به هنگام تحویل اتاق به مسئولین هتل، مسئولیت آن و جبران هزینه رفع آن نیز بر عهده میهمانان گرامی خواهد بود.
۷ - مبلغ توافق شده به هنگام تحویل اتاق، صرفا برای استفاده از اتاق می باشد و ارائه هرگونه خدمات دیگر از سوی هتل (از قبیل استفاده از تلفن، رستوران، کافی شاپ و ...) مستلزم پرداخت هزینه اضافه از سوی میهمانان گرامی می باشد.
۸ - ظرفیت آسانسور چهار نفر (بدون بار) می باشد و استفاده بیش از ظرفیت آسانسور ممنوع است.
۹ - با عنایت به اینکه تعدادی از میهمانان گرامی (به خصوص کودکان خردسال) ممکن است در حال استراحت در هتل باشند، لذا تمامی میهمانان گرامی موظفند، در طول اقامت در هتل سکوت را رعایت نمایند و از ایجاد مزاحمت برای سایر میهمانان گرامی اجتناب کنند.
۱۰ - نگهداری صحیح از وسایل برقی داخل اتاق (از قبیل کولر، تلویزیون، چای ساز، سشوار و ...) از وظایف میهمانان گرامی است و رعایت بهداشت چه در داخل اتاق و یا در سایر فضاهای دیگر هتل، از الزامات اقامت در هتل می باشد و از تمامی میهمانان گرامی درخواست می گردد که از انداختن هرنوع دستمال و یا شیء خارجی در توالت و یا راه آبهای حمام و روشویی جدا" خودداری کنند.
۱۱ - آشپزی و یا آماده سازی هر نوع غذا و یا خوراکی در اتاق با هر وسیله ای (چه برقی و یا زغالی و ...) ممنوع است و جبران خسارت وارده به هتل بر عهده فرد خاطی می باشد.
۱۲ - با عنایت به اینکه هدف ما ایجاد اوقات خوش برای شما در سفر است، هتل پردیس آماده ارائه هرگونه خدمات مورد درخواست میهمانان گرامی در حد توان و امکانات خود می باشد.
۱۳ - مسافرین محترم دمپایی ها و حوله های ارائه شده به شما جزء اموال هتل میباشند لطفا از بردن آنها جدا خودداری فرمائید.
۱۴ - استعمال دخانیات داخل اتاق ممنوع میباشد.
۱۵ - آوردن حیوانات به داخل هتل ممنوع میباشد.
به امید اقامتی خوش در هتل پردیس کرج
کیو آرکد اینستاگرام
Instagram: @hotelpardiskaraj
کیو آرکد تلگرام
Telegram: @hotelpardis
بلاگ
درباره pardispersian

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

EnglishIran