مقرارت عمومی هتل پردیس کرج

با سلام و سپاس برای انتخاب هتل پردیس برای اقامت خود در سفر به کرج

امیدواریم با رعایت مقررات عمومی حاکم بر این هتل به شرح زیر، ما را در ارئه خدمات هر چه بهتر یاری دهید.

۱٫ به هنگام پذیرش مهمانان گرامی، به همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی الزامیست.

۲٫ ساعت تحویل اتاق به میهمانان گرامی از ساعت ۱۴ به بعد هر روز آغاز می گردد ولیکن ساعت تحویل اتاق از طرف میهمانان گرامی به مسئولین هتل، در ساعت ۱۲ هر روز می باشد. تاخیر در تحویل اتاق، هزینه اضافه در برخواهد داشت.

۳٫ ساعت صرف صبحانه از ساعت ۷:۰۰ لغایت ساعت ۱۰:۰۰ خواهد بود.

۴٫ ساعت سفارش ناهار از ساعت ۱۲:۰۰ لغایت ساعت ۱۵:۳۰ خواهد بود.

۵٫ ساعت سفارش شام از ساعت ۱۹:۰۰ لغایت ساعت ۲۲:۳۰ خواهد بود.

۶٫ به هنگام تحویل اتاق ، میهمانان گرامی باید از اتاق خود بازدید و هرگونه ایراد احتمالی را اعلام نمایید تا نسبت به رفع آن اقدام گردد. بدیهی است در صورت روئیت خرابی و یا مشاهده آسیب در اتاق و یا وسایل و تجهیزات موجود در اتاق، به هنگام تحویل اتاق به مسئولین هتل، مسئولیت آن و جبران هزینه رفع آن نیز بر عهده میهمانان گرامی خواهد بود.

۷٫ مبلغ توافق شده به هنگام تحویل اتاق، صرفا برای استفاده از اتاق می باشد و ارائه هرگونه خدمات دیگر از سوی هتل ( از قبیل استفاده از تلفن، رستوران و کافی شاپ و … ) مسستلزم پرداخت هزینه اضافه از سوی میهمانان گرامی می باشد.

۸٫ ظرفیت اسانسور چهار نفر (بدون بار) می باشد و استفاده بیش از آسانسور ممنوع است.

۹٫ با عنایت به اینکه تعدادی از میهمانان گرامی (به خصوص کودکان خردسال ) ممکن است در حال استراحت در هتل باشند، لذا تمام مهمانان گرامی موظفند، در طول اقامت در هتل سکوت را رعایت نمایید و از ایجاد مزاحمت برای سایر مهمانان گرامی اجتناب کنند.

۱۰٫ نگهداری صحیح از وسایل برقی داخل اتاق ( از قبیل کولر ، تلوزیون، چای ساز، سشوار و …) از وظایف میهمانان گرامی است و رعایت بهداشت چه در داخل اتاق و یا در سایر فضاهای دیگر هتل، از الزامات اقامت در هتل می باشد و از تمامی میهمانان گرامی درخواست میگردد که از انداختن هر نوع دستمال و یا شیء خارجی در توالت و یا راه آبهای حمام و روشویی جدا خوداری کنند.

۱۱٫ آشپزی و یا آماده سازی هر نوع غذا و یا خوراکی در اتاق با هر وسیله ای (چه برقی و یا زغالی و …)ممنوع است و جبران خسارت وارده به هتل بر عهده فرد خاطی میباشد.

۱۲٫ با عنایت به اینکه هدف ما ایجاد اوقات خوش برای شما در سفر است، هتل پردیس آماده ارائه هرگونه خدمات مورد درخواست میهمانان گرامی در حد توان و امکانات خود میباشد.

۱۳٫ مسافرین محترم دمپایی ها و حوله های ارائه شده به شما جزء اموال هتل میباشد لطفا از بردن آنها جدا خودداری فرمائید.

۱۴٫ استعمال دخانیات داخل اتاق ممنوع می‌باشد.

۱۵٫ آوردن حیوانات به داخل هتل ممنوع می‌باشد.

EnglishIran