شهریور ۲۶, ۱۴۰۰

۵ ویژگی هتل های حرفه ای

هتل حرفه ای
آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که برای تعطیلات برنامه‌ریزی کنید و بر اساس تبلیغات، هتلی را برای اقامت برگزینید اما هنگامی که به آن هتل می‌روید آنچه که انتظارش را داشتید نبوده باشد؟
این یک واقعیت است: انتخاب هتل اشتباه می‌تواند تعطیلات شما را خراب کند.
یک گروه پژوهشی از مدرسه گردشگری و مهمانداری Sant Ignasi در نتیجه یک پژوهش در خور توجه، ۵ ویژگی را برشمرده‌اند که یک هتل را به یک هتل تمام عیار و عالی تبدیل می‌کند:

۱ - مشتری مداری

هتل های بزرگ می دانند که یکی از رازهای برتری مشتری مداری، درک و برآوردن نیازها و انتظارات مشتریان است. قدردانی از مشتریان در بدو ورود ، صحبت به زبان مادری آنها و نام آنها از جمله ویژگی هایی است که برتری در خدمات به مشتریان را مشخص می کند.

۲ - خَلق تجربه

هتل‌های فوق‌العاده، خدمات منحصر به فرد مربوط به حواس پنجگانه را به صورت پایدار و عالی ارائه می‌دهند. آنها تجربیات به یاد ماندنی را به جای خدمات ساده ارائه می‌دهند. هتل های عالی آخرین خدمات را در خود گنجانده‌اند و می‌دانند که چگونه بر اساس علاقه مشتریان، سرویس های خود را تنظیم کنند.

۳ - کیفیت خدمات

هتل‌هایی که تجربه عالی برای مشتریان خود خلق می‌کنند، می‌دانند که چگونه خدمات نوآورانه و عالی به مشتریان خود ارائه دهند. کیفیت خدمات آنها بر اساس آخرین تکنولوژی در حوزه مهمانداری است و به خوبی می‌دانند که باید بستر مناسب برای این تکنولوژی‌ها را فراهم کنند.

۴ - وفاداری و ثبات

هتل‌هایی که تجربه‌ای عالی برای مشتریان خود رقم می‌زنند، می‌دانند که چگونه به طور مستمر آنها را غافلگیر کنند. آنها همچنین می‌دانند چگونه این احساس را در مشتریان خود ایجاد کنند که گویی در خانه خود هستند و با برآورده‌کردن انتظارات آنها و ایجاد حس خاص بودن، رابطه‌ای طولانی‌مدت را با آنها به وجود بیاورند.

۵ - مدیریت منابع انسانی

کارکنان هتل در رأس امور مهانداری هستند. هتل های حرفه‌ای و درجه یک، دارای تیم مدیریت منابع انسانی هستند که به کارکنان خود اهمیت می‌دهند. آنها از یک فرآیند انتخاب کارمند بسیار سنجید و مناسب بهره می‌برند؛ و می‌دانند که چگونه کارمندان خود را برای درک نیازهای مشتریان آموزش دهند.
هتل های کرج - هتل پردیس کرج

هتل پردیس کرج، بهترین انتخاب در میان هتل های کرج

بلاگ
درباره pardispersian

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

EnglishIran