اهداف و چشم انداز

هتل پردیس کرج

هتل چهار ستاره پردیس کرج، شیک‌ترین و بزرگ‌ترین هتل شهر کرج با فضای سبز مدرن و بینظیر می‌باشد که در بهترین منطقه شهر کرج با دسترسی فوق العاده به مترو کرج – تهران و اتوبان تهران – قزوین دارد، این هتل در ضلع غربی دانشگاه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی کرج واقع شده است و در آبان ماه سال ۱۳۸۸ افتتاح شده است.
هتل دارای ۳ طبقه با ۳۰ باب اتاق با طراحی داخلی فوق العاده و مجهز با تمامی امکانات رفاهی روز می باشد.

امکانات دیگر هتل شامل سالن همایش و جلسات، اتاق کار و قرارداد،مجتمع ورزشی که دارای سالن درمانی و استخر و بدنسازی و سونا و جکوزی، دارای رستوران بینظیر با  دید بسیار عالی و امکان سفارش از بهترین رستوران های ایرانی و ترکی و فست فود کرج، مرکز خرید بسیار نزدیک به هتل، سالن تنیس و فوتسال و والیبال و همچنین زمین چمن مجهز و استاندارد می باشد .

هتل زیبای پردیس با فضای سبز بی نظیر در پیرامون هتل و با ارائه امکانات خاص و ویژه و خدماتی که در نوع خود بینظیر است ، آماده پذیرایی از میهمانان گرامی خود می باشد .

هتل پردیس کرج از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را تحت عنوان مهمان پذیر آغاز کرده است و توانسته است تحت نظارت دانشگاه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با مدیریت شایسته جناب آقای محمود سلطانی خود را تبدیل به عنوان یکی از برترین هتل‌های شهر کرج و همچنین یکی ازهتل های مطرح در کشور به لحاظ نوع خدمات و امکانات موجود در هتل می‌باشد.

هتل پردیس کرج به واسطه ارائه خدمات نوین و متنوع، مطابق با آخرین استانداردهای برترین هتل های کشور عزیزمان در کنار امکانات ویژه و پرسنل مجرب و آموزش دیده، برخلاف سن و سال کم خود، درحال حاضر یکی از ایده آل‌ترین انتخاب ها برای اقامت در شهر کرج می باشد.

به همین خاطر است که پردیس کرج توانسته است تاکنون میزبان برجسته ترین و معروف ترین شخصیت های سیاسی، علمی، ورزشی، فرهنگی جهان باشد. و همچنین تیم های مطرح باشگاهی از قبیل ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران و … و همچنین هتل پردیس کرج با توجه به مدیریت شایسته خود و توانمند توانسته است به عنوان یار دوازدهم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران خود را در عرصه ورزشی مطرح و به عنوان یکی از تاپ ترین هتل های کشور در ارائه خدمات ورزشی باشد.

هتل پردیس پرشین
هتل پردیس
EnglishIran